Zielona Góra, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik utrzymania ruchu

Zielona Góra

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Randstad Polska sp. z o. o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Oferujemy m.in. rekrutację pracowników stałych oraz dobór i zatrudnienie personelu tymczasowego, niezależnie czy jest to praca sezonowa dla studentów czy praca dla specjalistów, menedżerów, kadry zarządzającej.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z Zielonej Góry, poszukujemy osób na stanowisko:

kierownik utrzymania ruchu

Zakres obowiązków:

- bieżąca analiza stanu technicznego systemów elektroenergetycznych zakładów, maszyn i urządzeń w zakresie elektryki i elektroautomatyki
- optymalizacja kosztów pozyskania energii elektrycznej, cieplnej i innej
- sporządzanie zapytań o oferty na zakup energii
- bieżące rozliczanie energii za okresy rozliczeniowe w zakładach spółki oraz bieżące sporządzanie raportów do analizy całościowego i jednostkowego zużycia energii
- opracowywanie planów badań, przeglądów i remontów urządzeń rozdzielczych, instalacji elektrycznych maszyn i nadzór nad ich terminowym wykonywaniem
- opracowywanie prognoz i planów inwestycyjnych w zakresie modernizacji i wymiany urządzeń, instalacji elektrycznych i maszyn i urządzeń produkcyjnych
- rozwiązywanie problemów utrzymania ruchu w sytuacjach awaryjnych
- ocena i usprawnianie procesów technologicznych
- kontrola zamówień części zamiennych
- współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu urządzeń elektroenergetycznych, instalacji elektrycznych oraz pozostałego parku maszynowego w swoim obszarze działania
- uaktualnianie stanów magazynowych części zamiennych
- kontrolowanie prawidłowego wykorzystania i utrzymania w ruchu urządzeń
- organizowanie i zapewnienie terminowego wykonania remontów i przeglądów maszyn i urządzeń służących do produkcji w firmie

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne preferowany profil elektroenergetyczny lub energetyczny
- minimum 5 lat doświadczenia w zakładzie produkcyjnym przy eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych, instalacji lub sieci elektroenergetycznych oraz maszyn i urządzeń
- wiedza z zakresu elektroenergetyki, energetyki i ciepłownictwa, prawa energetycznego, i przepisów regulujących gospodarkę elektroenergetyczną i energetyczną
- znajomość rysunku technicznego
- uprawnienia SEP (E,D)
- mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- kreatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, dobra komunikatywność z ludźmi, umiejętność analitycznego myślenia

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Randstad Polska sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia (nr licencji 47)

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 28 Maj, 2013  14:36

Identyfikator: 460470

Wyświetleń: 2272