Zielona Góra, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Produkcji - Cigacice

Cigacice k. Zielonej Góry

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

FX TEAM (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia - 6851) świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników.
Swoje działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu. Dla naszego klienta z branży elektronicznej poszukujemy:

Pracowników na produkcję

Główne zadania na stanowisku:
&#8226; Praca na linii produkcyjnej,
&#8226; Wykonywanie pomocniczych prac na produkcji,
&#8226; Dbanie o jakość wykonanego wyrobu,
&#8226; Pakowanie gotowych produktów,
&#8226; Praca przy prasach i zgrzewarkach,
&#8226; Praca przy prefabrykatach z wełny mineralnej.

Wybranym kandydatom oferujemy:
&#8226; Zatrudnienie na podstawie umowy,
&#8226; Praca w gronie profesjonalistów w firmie, będącej liderem w branży,
&#8226; Działanie w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
&#8226; Możliwość zdobycia doświadczenia,
&#8226; Możliwość przejęcia przez firmę docelową.

Wymagania
&#8226; Wykształcenie min zawodowe,
&#8226; Zdolności manualne,
&#8226; Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany,
&#8226; Predyspozycje do pracy w pomieszczeniach z wysoką temperaturą,
&#8226; Solidność i punktualność,
&#8226; silna motywacja do pracy,
&#8226; umiejętność pracy w zespole,
&#8226; praca w pełnym wymiarze godzin,
&#8226; dokładność.

Mile widziane:
&#8226; Doświadczenie w pracy na produkcji.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, CV ze zdjęciem i klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych prosimy przesłać na adres e.winkler@fxteam.pl/ z dopiskiem w temacie produkcja zgo-01.
Kontakt telefoniczny 664-043-509 (TYLKO: od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16!!!).
OFERTY NIEKOMPLETNE NIE BĘDĄ PRZEZ NAS ROZPATRYWANE!!!

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Sierpien, 2011  11:10

Identyfikator: 335483

Wyświetleń: 2290