Zielona Góra, Lubuskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Spawacz Mig/mag/tig-ok.warszawy

Ok.Warszawy

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

SPS Us³ugi Polska Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia /nr rejestru 884/ dla jednego ze swoich klientów,firmy z ok.Warszawy,poszukuje kandydata na stanowisko:

Spawacz MIG/MAG/TIG

Opis stanowiska:

- spawanie elementów ze stali nierdzewnej , szlachetnej, czarnej, aluminium,
- przygotowywanie elementów do spawania,
- dbanie o stanowisko pracy i powierzony sprzêt,
- podstawowe prace ¶lusarskie .

Wymagania:

- do¶wiadczenie zawodowe na stanowisku spawacza min. 2 lata,
- wa¿ne uprawnienia spawalnicze metod± 135, 141,
- rzetelno¶æ i sumienno¶æ,
- umiejêtno¶æ czytania rysunku technicznego,
- dyspozycyjno¶æ - praca w systemie 2 &#8211; zmianowym.

Oferujemy:

-odpowiedzialn± pracê w ramach struktury firmy,
-zdobycie ciekawego do¶wiadczenia i mo¿liwo¶æ rozwoju zawodowego,
-dostêp do nowoczesnych technologii.

Proszê o przes³anie aplikacji ,zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Proszê dopisanie klauzuli: "Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych niezbêdnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustaw± z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z pó¼niejszymi zmianami."

Og³oszenie dodane: Czwartek, 05 Wrzesien, 2013  12:24

Identyfikator: 476986

Wy¶wietleñ: 2841

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Spawacz
  2. SPAWACZ 141 7CrMo lub 141 i 141/111
  3. spawacz 135 141
  4. Spawacz metod± 135
  5. Spawacz 135/138 do Danii