Zielona Góra, Lubuskie

Pizza Dominium zatrudni na stanowisko: KUCHARZ (praca w weekendy od piątku do niedzieli)

Zielona Góra

Restauracja Dominium w Zielonej Górze zatrudni na stanowisko:

Kucharz włoski

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie dań- przede wszystkim kuchnia włoska, meksykańska

Wymagania:

- dyspozycyjność w piątki, soboty, niedziele

- zamiłowanie kulinarne, bądź doświadczenie w branży gastronomicznej

- książeczka sanitarno epidemiologiczna

- mile widziani studenci mający doświadczenie w gastronomii

Oferujemy:

- pełne przeszkolenie

- zniżki na pizzę- 60%

- miłą atmosferę

- comiesięczny konkurs na najlepszego Kucharza w Rejonie (nagroda pieniężna)

- początkowo umowę zlecenie, po okresie próbnym umowę o pracę

Zgłoszenia proszę słać na adres:
rekrutacja.poludnie@pizzadominium.pl/
w temacie: kucharz ZG

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 11 Maj, 2010  14:06

Identyfikator: 177819

Wyświetleń: 18147