Zielona Góra, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Monter mebli Niemcy

Berlin (Niemcy), Kolonia (Niemcy)

Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy w Niemczech na stanowisku:

MONTER MEBLI

Zakres obowiązków:

Bezpośredni kontakt z klientem w ramach prowadzonych prac;
Dostawa i montaż mebli u klienta;
Instalacja urządzeń kuchennych;
Drobne prace przygotowawcze i instalatorskie;
Prowadzenie dokumentacji dot. przeprowadzonych prac (w razie zapotrzebowania).

Wymagania:

Doświadczenie na w/w stanowisku;
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
Zdolności manualne;
Zaangażowanie i staranność;
Dobra kondycja fizyczna;
Prawo jazdy kat. B;
Prawo jazdy kat. C+E będzie dodatkowym atutem;
Wykształcenie zawodowe jako stolarz meblowy będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową;
Stawkę godzinową uzależniona od posiadanych umiejętności i doświadczenia;
Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem i zakwaterowaniem;
Możliwość podjęcia długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.
Licencja Agencji nr 1954.
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Email: zagranica@intemporis.eu

Ogłoszenie dodane: Sroda, 16 Wrzesien, 2015  10:44

Identyfikator: 561733

Wyświetleń: 2005