Zielona Góra, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz MAG Bawaria

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Stanowisko: Spawacz MAG z podstawowym językiem niemieckim
Miejsce pracy: Altusried, Niemcy (Bawaria)
Numer ref. 06/41/MR/2017
Liczba wakatów: 2
Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Spawacz MAG

Opis stanowiska:
-spawanie stali i stali szlachetnej MAG
-spawanie precyzyjne,
-zszywanie i spawanie zgodne z rysunkiem technicznym,
- praca od pon do pt 7:00-16:30 / sobota 8:00-12:00
-praca w warsztacie
Wymagania:
-certyfikaty spawalnicze (mogą być nieaktualne ale muszą być)
-wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne mile widziane
-doświadczenie minimum 3 lata przy spawaniu &#8211; wymóg konieczny, dla Klienta doświadczenie jest najważniejsze
-znajomość rysunku technicznego,
-znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
-własny samochód oraz prawo jazdy kat B
Klient oferuje:
-polską umowę o pracę i długoterminową współpracę,
-stawkę godzinową brutto 12,50 euro
-zwrot kosztów dojazdu na zlecenie i z powrotem do domu
-opłacone zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach,
-dodatki za nadgodziny ,
-możliwość otrzymania zaliczki,
-opiekę polskiego biura,
-kompetentnych współpracowników,
-jest możliwość pobierania świadczeń Kindergeld.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 519685033 lub przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@corona-silesia.pl/
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Sroda, 11 Pazdziernik, 2017  14:25

Identyfikator: 622336

Wyświetleń: 1428