Zielona Góra, Lubuskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

JavaScript Developer (Senior i Regular)

Zielona Góra

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta &#8211; producenta oprogramowania dedykowanego, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

- pisanie wydajnego, skalowalnego i ³atwego w utrzymaniu kodu;

- analiza potrzeb biznesowych;

- wspó³praca z zespo³em;

- tworzenie dokumentacji technicznej.

Oczekiwania:

- bardzo dobra znajomo¶æ JavaScript, minimum 2-3 letnie do¶wiadczenie;

- umiejêtno¶æ pisania czystego kodu w JavaScript;

- znajomo¶æ HTML5, CSS;

- znajomo¶æ AngularJS lub/i React

- wykszta³cenie wy¿sze o profilu informatycznym;

- znajomo¶æ jêzyka angielskiego na poziomie dobrym;

- umiejêtno¶æ pracy w zespole;

- odpowiedzialno¶æ i zaanga¿owanie w wykonywane obowi±zki.

Klient oferuje:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowê o pracê;

- przyjazn± atmosferê;

- pracê w zgranym zespole ¶wietnych specjalistów;

- mo¿liwo¶æ rozwoju zawodowego i awansu;

- udzia³ w interesuj±cych i rozwijaj±cych projektach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesy³anie CV na adres: rekrutacja-it@tigura.pl/ z dopiskiem JavaScript Developer ZG

Prosimy o do³±czenie klauzuli:

Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw± z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Og³oszenie dodane: Piatek, 27 Styczen, 2017  10:06

Identyfikator: 603791

Wy¶wietleñ: 2204

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. JavaScript Developer @ EasySend &#8211; Gdañsk
  2. Senior Java Developer
  3. Regularne przewozy osób, paczek,towarów, przeprowadzki PL-UK GRZESIOO
  4. Regularne przewozy osób, paczek,towarów, przeprowadzki PL-UK GRZESIOO
  5. JavaScript Ninja