Zielona Góra, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Projektant Systemu - Zielona Góra

Zielona Góra

SPS Usługi Polska Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia /nr rejestru 884/ dla jednego ze swoich klientów,firmy z Zielonej Góry,poszukuje kandydata na stanowisko: Projektant Systemu

Wymagania

&#8226; wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
&#8226; doświadczenie zawodowe w zakresie implementacji systemów informatycznych, minimum 3 lata,
&#8226; doświadczenie w modelowaniu systemów informatycznych i oprogramowania w języku UML,
&#8226; doświadczenie w tworzeniu architektur SOA,
&#8226; umiejętność pracy zespołowej,
&#8226; komunikatywność, otwartość,
&#8226; znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.

Obowiązki

&#8226; realizacja prac projektowych dla potrzeb programistycznych

Mile widziane

&#8226; doświadczenie w pracy z jedną z wymienionych technologii: Java EE (EJB3, JPA, JSF), .NET (ASP.NET, WCF, WF);
&#8226; doświadczenie w wytwarzaniu aplikacji mobilnych na Windows Mobile, Android,
&#8226; doświadczenie w pracy z jednym z wymienionych narzędzi: Rational, Visual Studio,
&#8226; znajomość platform mobilnych,
&#8226; znajomość platform integracyjnych klasy EAI,
&#8226; znajomość middleware IBM WebSphere (WAS, WP, WPS),
&#8226; znajomość technologii GIS,
&#8226; znajomość języka BPEL,
&#8226; znajomość zagadnień związanych z systemami klasy ERP, CRM, BPM, WorkFlow i Hurtowni Danyc.

Oferujemy

&#8226; odpowiedzialną pracę w ramach struktury firmy,
&#8226; zdobycie ciekawego doświadczenia i możliwość rozwoju zawodowego,
&#8226; dostęp do nowoczesnych technologii,
&#8226; umowę o pracę,
&#8226; pakiet socjalny.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 30 Lipiec, 2013  15:56

Identyfikator: 471480

Wyświetleń: 3119